» » » "Сусіди назавжди": у Польщі підбили підсумки переговорів з Україною

"Сусіди назавжди": у Польщі підбили підсумки переговорів з Україною

"Сусіди назавжди": у Польщі підбили підсумки переговорів з Україною

Зустріч в Харкові президентів України і Польщі - Петра Порошенка і Анджея Дуди - відбулася на тлі погіршення українсько-польських відносин через історичні суперечки.

У сусідній країні не поспішають робити висновки про подолання існуючих проблем та знайденому шляху до примирення, передає ТСН.

Так, у Варшаві поїздку Дуди в Україні розцінюють не як стрімкий прорив, а лише як важливий візит у складний момент.

Деякі політичні експерти кажуть, що переговори на вищому рівні не знімають з порядку денного необхідності шукати взаєморозуміння і в політичних елітах, і в суспільстві обох країн.

"Виступи президентів - це була дипломатія з обох сторін. Вона показала, що важливо для одного суспільства, що важливо для другого суспільства ... Дуже важливі ці декларації, що ця зустріч була, але прорив - це важка робота, це щоденна робота. Офіційна зустріч для журналістів - це так не відбувається ", - упевнений глава Центру аналізу пропаганди та дезінформації Адам Леленек.

При цьому польські ЗМІ пишуть, що метою Дуди було пом'якшити загострені на даний момент двосторонні відносини. При цьому вони підкреслюють, що історична війна між двома країнами погано впливає на клімат в Європі.

"Сусіди назавжди", - резюмують польські журналісти.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ