» » » Шах і мат, Путін: українка в пух і прах розбила брехню про МН17

Шах і мат, Путін: українка в пух і прах розбила брехню про МН17

Шах і мат, Путін: українка в пух і прах розбила брехню про МН17
Безглузда теорія Кремля не витримує жодної критики.

Українська журналістка розвінчала міф Путіна про слід України у трагедії із "Боїнгом" на Донбасі.

Раніше Міністерством оборони Росії заявило про те, що "Боїнг" рейсу МН17 на Донбасі нібито збили Збройні сили України своєю ракетою.

Однак, за словами експертів, така інформація не може бути правдою. Адже, якби "Бук" справді був переданий Україні, то формуляр до нього не міг залишитися на території країни-агресора.

"Росія викрила сама себе, оскільки той факт, що Москва використала його, як "доказ" провини України, — лише підтверджує, що зброя, якою збили лайнер, належала Російській Федерації".

Володимир Путін
Володимир Путін


Про це заявила українська журналістка Яніна Соколовська в ході ефіру пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"На наших очах через чотири роки після трагедії Росія починає здійснювати фол останньої надії. Вона виправдовується. Виправдовується, як завжди, кострубато. Коли зараз Росія раптом починає викидати подібне й каже: "Міністерство оборони — найчесніше у світі", вам не вірять. Коли я бачу очі генералів, які бігають, — не вірю, червоні обличчя — тривожуся за них. Але головне, що мене турбує, то це те, що був показаний формуляр від ракети. Усі ви чудово знаєте, що ці формуляри передаються разом із ракетами. Тому якщо ця ракета в Україні, то формуляр повинен бути на українській території", — відверто вказала вона пропагандистам на прогалину у безглуздій легенді.

Яніна Соколовська


Нагадаємо, Путіна запідозрили в спробі дезінформувати міжнародну слідчу групу, яка розслідує справу збитого малайзійського лайнера Boeing-777, який розбився у 2014 році на Донбасі.

Про це заявив експерт Михайло Жірохов, - пише "Сегодня".

Росія намагається заговорити ситуацію навколо знищення російськими окупантами пасажирського літака та відвернути увагу світової спільноти.

Катастрофа МН17
Джерело: Znaj.ua

О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ