» » » Кремль хотів знищення "Вагнера" в Сирії - ветеран розвідки

Кремль хотів знищення "Вагнера" в Сирії - ветеран розвідки

Кремль хотів знищення "Вагнера" в Сирії - ветеран розвідки

Кремль був зацікавлений у масовому знищенні бійців з числа приватної військової компанії "Вагнер" в Сирії.

Таку думку "Обозревателю" висловив ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

ПВК "Вагнер" він назвав терористичним угрупуванням, її бійців - терористами і "джентльменами удачі", а путінський режим - їхнім донором.

"На мою думку, ці терористичні структури створювалися для того, щоб приховано, гібридним способом проводити ті військові операції і ті військові терористичні акції, які вигідні Кремлю", - заявив генерал.

Він також сказав про активну участь "Вагнера" в агресії Росії проти України. Зокрема, Богдан впевнений в тому, що ця ПВК причетна до катастрофи пасажирського лайнера "Боїнг" над Донбасом, до "збиття українських десантників" та інших акцій на сході країни. "Цьому є документальні підтвердження. Це ляже в основу тих звинувачень, які будуть пред'явлені в Гаазі Путіну, його оточенню, і конкретним терористам за ті дії, які вони здійснювали на території України", - заявив генерал.

У цьому контексті він назвав "прихований аспект" розгрому "Вагнера" в Сирії. "Думаю, в певній мірі Путіну було вигідно ліквідувати значну частину керівництва цієї військової приватної структури, щоб вони надалі не були свідками в міжнародних судових процесах, які однозначно через якийсь час будуть. Тому що і керівники цієї приватної терористичної структури, і рядові найманці-терористи багато знають про це - і щодо діяльності в Україні, і в Сирії, і в інших точках світу", - запевнив Богдан.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ