» » » Більшість росіян хочуть відновити відносини з Україною

Більшість росіян хочуть відновити відносини з Україною

Більшість росіян хочуть відновити відносини з Україною

Майже половина громадян Росії вважають, що політична ситуація між двома країнами нормалізується, але відносини дружніми вже не будуть ніколи.

Близько 80% розраховують на нормалізацію відносин з Україною. Про це у вівторок, 20 лютого, повідомляють Известия з посиланням на дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

На запитання про майбутнє російсько-українських відносин 44% респондентів висловили впевненість, що ситуація нормалізується, але відносини дружніми вже не будуть ніколи. 35% вважають, що рано чи пізно обов'язково відновляться дружні, союзницькі відносини.

При цьому кожен десятий опитаний заявив, що відносини двох країн й надалі погіршуватимуться через прагнення України інтегруватися в Захід.


Завагалися з відповіддю 12% опитаних.

При цьому 40% назвали відносини Москви і Києва напруженими, 22% вважають їх ворожими, 13% - прохолодними, 11% - нейтральними.

Також, згідно з даними опитування, через чотири роки після Євромайдану в Україні за ситуацією в сусідній країні стежать 72% росіян. При цьому уважно події відслідковують 17%, тоді як у 2015 році таких було близько 40%.

75% опитаних впевнені, що після Майдану Україна більше програла, 2% вважають, що від змін країна виграла.

Ініціативне всеросійське опитування було проведене 15-16 лютого шляхом телефонного інтерв'ю серед 2 тис. респондентів.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ