» » » Росія просить світ відреагувати на погроми в Києві

Росія просить світ відреагувати на погроми в Києві

Росія просить світ відреагувати на погроми в Києві

Росія звернулася до ОБСЄ з вимогою "оперативно відреагувати на кричущий прояв агресивного націоналізму і видати негайну доповідь, щоб про це варварство знали всі держави-учасниці ОБСЄ".

Росія у зв'язку з нападом на Росспівробітництво в Києві 17 лютого звернулася до ОБСЄ з вимогою "оперативно відреагувати на кричущий прояв агресивного націоналізму" і видати негайну доповідь про подію. Про це повідомила прес-служба посольства Росії в США на своїй сторінці у Facebook, передає Korrespondent.net.

За словами російських дипломатів, "це далеко не перший випадок нападу радикалів на російські дипломатичні установи в Україні".

"Належної оцінки і засудження від американської влади ми не почули досі. Не відкидається, що надихаються подібні дії прикладом, який Вашингтон і подає, - захопленнями російської дипвласності", - продовжили в посольстві.

На думку російської дипустанови, "безпосереднім сигналом до дій радикалів, мабуть, стали провокаційні заяви президента України Петра Порошенка на Мюнхенській конференції щодо заборони російського прапора".

"Наступного тижня стартує парламентська асамблея ОБСЄ. В американських парламентаріїв буде прекрасна можливість висловитися щодо цього сюжету, тим більше, що погромом керував їхній колега - депутат Верховної Ради від Радикальної партії Андрій Лозовий. Очікуємо від вашингтонських офіційних осіб припинення практик підтримки печерного націоналізму. Не тільки в Україні. Але і в інших країнах Східної Європи. Це, як показують події в Києві, погрожує погромами, ескалацією проявів ксенофобії та екстремізму", - резюмували в посольстві Росії у США.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ