» » » Лутковську не пускають до українських прикордонників, яких утримують у РФ

Лутковську не пускають до українських прикордонників, яких утримують у РФ

Лутковську не пускають до українських прикордонників, яких утримують у РФ

Лутковська направляла запит на відвідування українських прикордонників, яких кілька місяців утримують у російському СІЗО, але відповіді так і не отримала.

Український омбудсмен Валерія Лутковська так і не отримала дозволу відвідати в Москві заарештованих українських прикордонників Ігоря Дзюбака і Богдана Марцоня, які знаходяться в СІЗО Лефортово. Про це Лутковська заявила в понеділок, 5 лютого, на прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська направила звернення до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової з проханням дозволити їй відвідати в Москві заарештованих українських прикордонників, але відповіді досі не отримала.

"Я звернулася до омбудсмена з приводу українських прикордонників, які незаконно утримуються в РФ. Я готова разом з нею відвідати будь-яке місце, але поки не отримала згоди від омбудсмена РФ", - сказала Лутковська.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України заявила про зникнення 3 жовтня 2017 року двох військовослужбовців під час моніторингу кордону в Сумській області. У той же час у російських ЗМІ оприлюднили інформацію про затримання представниками прикордонного управління ФСБ РФ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.

12 жовтня стало відомо, що ФСБ РФ звинуватила українських прикордонників у нібито незаконному перетині кордону. У Державній прикордонній службі України заявили, що їх могли захопити силою.

Наприкінці жовтня двох українських прикордонників доправили в Москву в СІЗО Лефортово.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ