» » » Екс-радник Путіна про доповідь США: Кремлю зробили цінний подарунок

Екс-радник Путіна про доповідь США: Кремлю зробили цінний подарунок

Екс-радник Путіна про доповідь США: Кремлю зробили цінний подарунок

Публікація "кремлівської доповіді" Міністерства фінансів США в її нинішньому вигляді є "цінним подарунком" для російського президента Росії Володимира Путіна.

Про це заявив колишній радник президента Путіна, політолог Андрій Ілларіонов, передає "Гордон".

"Для Путіна це дуже цінний подарунок із усіх поглядів. З'являється можливість представити американців як тотальних русофобів, для яких всі росіяни на одне обличчя, мовляв, для них абсолютно неважливо, чим людина займається, головне - що він із Росії. Базуючись на опублікованій частини доповіді, проти цього аргументу не посперечаєшся", - пояснив він.

Ілларіонов переконаний, що така доповідь "приносить тільки шкоду" і не досяг мети закону "Протидія противникам Америки за допомогою закону про санкції".

"Однією з цілей закону №3364 було відокремити овець від козлів. Дати можливість людям, які працюють в органах державної влади Росії і держапараті, а також російським бізнесменам максимально дистанціюватися від Путіна особисто і його найближчого оточення, від кримінальних, злочинних і корупційних рішень цього режиму. Замість цього вийшло прямо протилежне: для людей, далеких від путінського режиму, тепер немає резону дистанціюватися, тому що американська адміністрація маже їх однією фарбою. Така доповідь вже завдала істотних збитків", - наголосив експерт.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ