» » » Майже тисяча солдатів у лікарнях: армію РФ скосила епідемія

Майже тисяча солдатів у лікарнях: армію РФ скосила епідемія

Майже тисяча солдатів у лікарнях: армію РФ скосила епідемія

Російські призовники в Ленінградській області масово злягли з ангіною, пневмонією та ГРЗ.

Про це повідомляє регіональне видання "47news".

Військове командування не хоче визнавати епідемію, поки бійців не доведеться класти на підлогу. Згідно з даними видання, за перший тиждень 2018 року в 442-й окружний військовий клінічний госпіталь імені Соловйова на Суворовському проспекті в Санкт-Петербурзі були доставлені 70 військовослужбовців. З 15 до 31 грудня - 293 контрактника. У більшої частини хворих виявили пневмонію.

"За словами військових, у день із таким діагнозом приходили по 8-10 осіб. Всього з кінця листопада було госпіталізовано 996 осіб", - сказано в статті.

Журналісти зазначили, що в лікарнях не вистачає місць для госпіталізованих. А військовим доводиться відмовитися від виклику медиків, щоб приховати інформацію про кількість заражених.

"У казармі всі кашляють. Відвозять у шпиталь тільки тих, у кого піднімається температура. Але навіть якщо вирішили відвезти, то санітарну машину ще дочекатися треба, нас не швидкими везуть. Тут із різних частин лежать - і танкісти, і мотострільці", - повідомив один з призовників.

Батьки вважають, що в казармах розгорілася епідемія вірусної пневмонії.

"28 числа у багатьох солдатів температура доходила до 39 градусів. Лікаря в частині немає, тільки фельдшер. Заходи не вживаються до останнього. Людей відвозять до лікарні тільки тоді, коли стан стає критичним. Наприклад, у одного з солдатів стався судомний припадок", - повідомила мати одного з госпіталізованих.

Згідно із заявою прес-служби Західного військового округу, "ні про яке масове захворювання не може бути й мови". У відомстві виправдовувалися, що нібито загальна кількість госпіталізованих із захворюваннями органів дихання не перевищує 1% від облікового складу підрозділів.

"Спорадична захворюваність хворобами органів дихання знизилася на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року", - запевнили в прес-службі.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ