» » » Війна у будь-який момент: Турчинов зробив гучну заяву в НАТО

Війна у будь-який момент: Турчинов зробив гучну заяву в НАТО

Війна у будь-який момент: Турчинов зробив гучну заяву в НАТО

Росія може почати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля у будь-який момент.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу, повідомляє прес-служба РНБО.

"Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може почати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля в будь-який момент. Причому рішення Путіна не буде залежати від дій України. Навпаки, набагато важливішим фактором для початку зовнішньополітичних і військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації в Росії ", - сказав він.

Турчинов назвав реваншистську політику Російської Федерації, спрямовану на відновлення свого регіонального і частково глобального домінування, "головним фактором, що визначає дестабілізацію ситуації безпеки на Сході Європи і на континенті в цілому".

У цьому контексті він акцентував на агресії Росії щодо України, відзначивши, що Росія методично перетворює Крим на потужну військову базу, а за час кровопролитної війни на Донбасі загинули вже більше 10 300 осіб, з них понад 2500 цивільних і понад 200 дітей.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ