» » » Топ-чиновника Кабміну затримали за співпрацю із Кремлем: перші деталі та відео

Топ-чиновника Кабміну затримали за співпрацю із Кремлем: перші деталі та відео

Топ-чиновника Кабміну затримали за співпрацю із Кремлем: перші деталі та відео

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабінету міністрів на діяльності в інтересах спецслужб Росії.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Як стало відомо "Обозревателю", чиновником виявився заступник керівника протоколу прем'єр-міністра України, особистий перекладач Володимира Гройсмана Станіслав Єжов.

"Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження. Оперативники СБ України задокументували, що чиновник за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку", - сказано в повідомленні.

У спецслужбі зазначили, що чиновник був затриманий на робочому місці.

Йому вже оголосили підозру у вчиненні злочину і відвезли в СІЗО.

"Чиновник мав доступ до досить вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів. Він користувався повагою. Він дуже відповідально, старанно і творчо працював на російські спецслужби", - розповіли в СБУ, пише "Прямий".

За словами представника СБУ, затриманий працював, як "справжній шпигун".

"Він зрадник, він працював досить ініціативно, передавав інформацію, викрадав документи, підслуховував новини, шукав інформацію серед колег і справно передавав її російським спецслужбам, своїм кураторам, на яких він працював. Такий справжній щур в окулярах", - сказав він.

Як виявилося, дружиною обвинуваченого Єжова є громадянка Росії Юлія Мірошникова, яка тримає круглу суму в російському Сбербанку.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ