» » » Гороскоп на 19 вересня за картами Таро: що готує цей день

Гороскоп на 19 вересня за картами Таро: що готує цей день

Гороскоп на 19 вересня за картами Таро: що готує цей день

Гороскоп на завтра, 19 вересня 2018 року, за картами Таро пророкує складний вибір, а також початок чогось нового для всіх знаків Зодіаку. Декому Гороскоп обіцяє удачу в справах, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і жорстокість.

Далі OBOZREVATEL пропонує читачам більш детально вивчити гороскоп на середу за розкладом Таро.

Гороскоп за картами Таро зроблений на основі колоди "Таро Снів" італійського художника Чіро Маркетті.

ОВЕН - Лицар Денаріїв

Лицар Денаріїв уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю, в якому створюються речі потрібні і корисні. Ви готові працювати і, якщо прикладете достатньо зусиль результат буде на видимим. Головне не поспішати і по маленькому камінчику вибудовувати відносини.

ТЕЛЕЦЬ - Закохані

Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але показує, що такий крок передбачає певний вибір. Вам буде складно, як і взагалі останнім часом. Впоратися зі своїми емоціями вийде, але ціна може бути занадто велика. Дивіться, любов - тільки ваш вибір.

БЛИЗНЮКИ - Лицар Жезлів

Гороскоп за картами Таро обіцяє вам сьогодні зайву збудливість. Вершник Жезлів символізує жар душі, що виявляється в жадобі життя. Тому ви готові брати участь в будь-яких активностях, йти на поводу у безглуздих ідей, а потім переживати через результат.

РАК - Трійка Кубків

Трійка Кубків висловлює радість, безтурботність і подяку. Сьогодні у вас з'явиться людина, яка зможе нарешті вам допомогти розібратися з усіма проблемами, які виникали у вашому житті у великій кількості останнім часом. Ви відчуєте себе ніби "гора впала з плечей".

ЛЕВ - Блазень

Ця карта - це наша внутрішня дитина. Він означає спонтанний початок чогось нового, неупередженість, відкритість. Інша сторона медалі - легковажність і та ж дитячість у поведінці. Тому дивіться, ви на межі. Якщо ви поставитеся до нової пропозиції занадто легко вас можуть сприйняти неправильно.

ДІВА - Помірність

Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливого стану, коли людина відчуває себе, любить себе і знаходиться в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. У вас сьогодні ідеальний день, тому відпочивайте і насолоджуйтеся життям.

ТЕРЕЗИ - Королева Жезлів

Карта символізує довіру до себе, мир із самим собою. Сьогодні ви будете якось по-особливому відчувати себе і свою інтуїцію. Вона займе головну роль в свідомості і її передучуття будуть вирувати. І, що найдивніше - здійснюватися. Тому сьогодні варто собі довіряти.

СКОРПІОН - Сімка Кубків

Ця карта свідчить про те, що ви маєте зробити важливе рішення. Проблема в тому, що ви в нерішучості - який же шлях обрати. Але таке відчуття пояснюється не тим, що всі варіанти гарні чи погані - вам просто лінь. Бездіяльність не піде на користь.

СТРІЛЕЦЬ - Дама Денаріїв

Період спокійної насолоди матеріальними задоволеннями. Зараз ви добилися всього, чого раніше хотіли. Мріяли про ті сережки - беріть, про розкішне дизайнерське плаття - будь ласка. Гроші є, знайдеться і куди їх витратити. Головне насолоджуйтеся.

КОЗЕРІГ - Дама Мечів

Ви давно виношували якусь ідею, і може бути, навіть вклали дещо на просування своєї справи. Але зараз план або справа досягли стадії, коли вони рухаються самі собою і більше не потребують вольових зусилль для запуску. Залишається тримати на думці первісну ідею в її цілісності і чистоті, щоб вона служила дороговказом світлом, провідним в майбутнє.

ВОДОЛІЙ - Дев'ятка Денаріїв

Гороскоп за картами Таро обіцяє Водоліям прибуток, оскільки Дев'ятка Денаріїв - карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Так що чекайте. Зовсім скоро на вас "звалиться" невелика грошова удача.

РИБИ - Туз Мечів

Карта позначає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд. Напевно, ви вже давно відчули, що щось в вас потроху і маленькими кроками хоче змінюватися. Так ось - нова ідея - краще, що траплялося вам останнім часом, тому - не пропустіть.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ