» » » Нелегальна робота за кордоном: українцям вказали на небезпеки

Нелегальна робота за кордоном: українцям вказали на небезпеки

Нелегальна робота за кордоном: українцям вказали на небезпеки

Українські трудові мігранти, які працюють за кордоном нелегально, в разі хвороби ризикують зіткнутися з досить серйозними матеріальними проблемами через відсутність медичної страховки і будь-якого захисту своїх прав.

Так, не маючи офіційного оформлення на роботу, людина просто опиняється один на один зі своїми проблемами і буде змушена покривати всі витрати на дороге лікування, розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі "5 каналу", передає Обозреватель.

"У жінки стався серцевий напад, і лікування їй обійшлося у 60 тис. євро. Все оплатила лікарня, де проходила операція, а зараз із цієї жінки примусово намагаються стягнути зазначені гроші на користь вказаної лікарні. Ми розуміємо, що жінка не заробила таких грошей, вона вже не зможе заробити. І це теж наочний приклад того, як нелегальне працевлаштування дійсно може зруйнувати подальшу долю цієї людини, яка працювала нелегально за кордоном", - навів він вельми показовий приклад наслідків нелегальної роботи за кордоном.

Крім того, експерт акцентував увагу українців на такій проблемі, як їх добровільна згода на повне безправ'я. Така позиція, підкреслює він, дає західним компаніям підстави перетворюватися з цивілізованих роботодавців на середньовічних рабовласників.

"Вона (компанія. - Ред.) може не заплатити заробітну плату. Вона може змусити працювати понаднормово, вона може забрати у цієї людини документи. І в разі, якщо не заплатить гроші, людина захоче, скажімо так, відстоювати свої права, - її просто депортують, тому що вона дійсно перебуває у неправовому полі держави, куди приїхала", - застеріг Воскобойник.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ