ZMIUA.COM || Новини України » Новини » Суспільство » Катя Осадча показала українцям, як не падати духом на карантині і підкорила натуральною красою

Катя Осадча показала українцям, як не падати духом на карантині і підкорила натуральною красою

Катя Осадча показала українцям, як не падати духом на карантині і підкорила натуральною красою

Катя Осадча закликала українців не падати духом, залишаючись на карантині.

Відома українська телеведуча Катя Осадча частенько радує шанувальників в Instagram новими публікаціями. Зовсім недавно знаменитість виставила затишне фото, позуючи в домашній атмосфері за чашкою чаю в руках. Так, артистка висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, закликаючи фанатів сидіти вдома на карантині і вигадуючи для них різноманітні інтерактиви, такі як прямі ефіри з чоловіком Юрієм Горбуновим, списки улюблених серіалів, фільмів, книг. На цей раз Катя вирішила поцікавитися, чим же зайняті українці в нелегкий час.

"Не падати духом! Залишаємося вдома! Будьте здорові 🙏🏻 діліться, що встигаєте зробити вдома за день!", - поділилася порадою Осадча. Фолловери ж почали розповідати, як проходять дні, засипаючи красуню компліментами. Поїсти 100500 раз😅", "Працюю з дому в звичайному режимі.Компютер перевезли з роботи. Тому дуже дивуюсь, коли пишуть, чим зайнятись на карантині)))", "Вдома завжди є робота жінці , як білка в колесі 😬", "Катя ти красива ❤", "Прекрасний час переосмислення!!!!! Падати духом просто немає часу 😊".

 

ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

© 2019-2020

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS