У Львові вирішили знести ще один радянський пам'ятник » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » У Львові вирішили знести ще один радянський пам'ятник

У Львові вирішили знести ще один радянський пам'ятник

У Львові вирішили демонтувати 30-метрову стелу Меморіалу Слави через аварійний стан пам'ятника.

Про це заявив заступник мера міста Андрій Москаленко Zaxid.net.

Згідно з повідомленням, Галицька райадміністрація обласного центру спочатку виявила, що частина елементів конструкції Меморіалу знаходиться в аварійному стані, тому було прийнято рішення про підготовку висновків щодо технічного стану пам'ятки.

"Ми замовили дослідження (університету. - Ред.) Львівської політехніки про стан ключових конструкцій і згідно з висновками, загальний стан несучих конструкцій - аварійний і вони підлягають демонтажу", - цитує видання заяву Москаленка.

За його словами, протиаварійні роботи почнуться вже в найближчу п'ятницю - 23 лютого.

"Буде замовлена ​​спеціальна огорожа, щоб це місце було безпечним для людей", - зазначив заступник міського голови і підкреслив, що в мерії розглядають можливість перенесення пам'ятника в музей "Територія терору".

Видання зазначає, що згідно з вердиктом фахівців Українського інституту національної пам'яті Монумент Слави є пам'ятником, присвяченим опору і вигнання нацистів, а тому не є символікою комуністичного тоталітарного режиму і обов'язковому демонтажу не підлягає.

Раніше у Львові невідомі знесли пам'ятник комуністу Юрію Великанович. Тоді на постаменті написали "Комуняку геть!", А сам пам'ятник повалили на землю. За фактом події поліція відкрила справу.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ