"Врятували від етнічної чистки": окупанти розповіли про "відродження" Криму після анексії » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » "Врятували від етнічної чистки": окупанти розповіли про "відродження" Криму після анексії

"Врятували від етнічної чистки": окупанти розповіли про "відродження" Криму після анексії

2018 рік стане переломним для окупованого Криму, який "завершує подолання наслідків" свого більше ніж 20-річного перебування під керівництвом Києва.

Про це заявив так званий віце-прем'єр кримського окупаційного уряду Георгій Мурадов, передає РІА Новини.

За його словами, анексія півострова нібито врятувала Крим "від етнічної чистки, війни та насильницької зміни його ідентичності".

Також Мурадов висловив упевненість, що в 2018 році "кримська блокада буде остаточно прорвана завершенням будівництва в унікально короткий термін "дороги життя" - Кримського моста і траси "Таврида".

"Відкриється новий, один із найбільших у Росії, аеропорт Сімферополя. Будуть завершені будівництво та модернізація низки важливих освітніх, соціальних та туристичних об'єктів", - сказав віце-прем'єр.

Крім того, за його словами, серед головних досягнень - "підвищення рівня життя кримського населення та суспільна стабільність, зростання соціальної підтримки сімей, ветеранів та пенсіонерів і, звичайно ж, зміцнення безпеки кримського регіону, яка тепер гарантована усією міццю Росії".ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ