» » » "Україна ж бідна країна": для УПЦ МП придумали покарання

"Україна ж бідна країна": для УПЦ МП придумали покарання

"Україна ж бідна країна": для УПЦ МП придумали покарання

У відповідь на скандальні дії представників Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) з'явилася пропозиція позбавити їх церкву всіх пільг.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

"Боротися з ними треба бізнес-логікою. І в першу чергу Московський патріархат необхідно позбавить всіх пільг. І перш за все податкових. Тому що мало є логіки в тому, коли всі платники податків платять церквам, які представляють лише частину з громадян України. Але зовсім немає логіки в тому випадку, коли платники податків підтримують юридичну особу, яка підпорядкована безпосередньо Путіну. І нехай навіть сплачуючи всі податки, вони залишаться прибутковим бізнес-проектом, але все одно їх рентабельність впаде. Більш того, частина ФОПів - священиків може вирішити, що їм вигідніше бути в Київському патріархаті (теж бізнес-проект, але це з серії "сучий син, але наш сучий син")", - написав Фурса.

Він вважає, що це зможе зменшити вплив УПЦ МП в Україні.

"Україна бідна країна. І навряд чи у бідної країни є зайві гроші. А значить, точно немає грошей для пільг для московського патріархату. Адже їм, хворобливим, на бензин для Бентлі не вистачає. І якщо окремі віруючі хочуть підтримувати саме цю церкву, то у них завжди буде така можливість. На рівні особистої ініціативи ", - резюмував Фурса.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ