» » » Ломаченко переміг Рігондо в унікальному чемпіонському бою

Ломаченко переміг Рігондо в унікальному чемпіонському бою

Ломаченко переміг Рігондо в унікальному чемпіонському бою

Українець Василь Ломаченко успішно захистив пояс чемпіона за версією Всесвітньої боксерської асоціації у другій напівлегкій вазі. У Нью-Йорку наш співвітчизник в ефектному стилі переміг 37-річного кубинця Гільєрмо Рігондо, передає "Обозреватель".

Унікальний поєдинок двох дворазових олімпійських чемпіонів буквально звів з розуму всю Америку. Арена у легендарному Madison Square Garden була забита під зав'язку, а вихід Ломаченко зал зустрів стоячи.

Поєдинок розпочався з розвідки. Українець віддав супернику центр рингу, намагаючись намацати слабкості в захисті кубинця.

У другому і третьому раундах Рігондо кілька разів повівся негарно у ринзі, що було зустрінуто незадоволеним гулом в залі. Кубинець звивався у ринзі, буквально як змія, катуючи піти від ударів Василя.

Українець виглядав більш точним. У п'ятому раунді наш боксер вдало атакував суперника. При цьому Рігондо вже після гонгу спробував нанести удар, що завело Василя.

У шостому раунді рефері в рингу зняв очко з Рігондо після чергової спроби притримати руки Ломаченко. Після трихвилинки кубинець відмовився продовжувати бій, пославшись на травму руки. Таким чином, Василь Ломаченко здобув свою десяту перемогу на професійному рингу.

[media=https://www.youtube.com/watch?v=Ko6gDG0xAIA]


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ