» » » Модель Playboy розповіла про сексуальні зв'язки з Трампом

Модель Playboy розповіла про сексуальні зв'язки з Трампом

Модель Playboy розповіла про сексуальні зв'язки з Трампом

Модель Playboy та акторка Карен Макдугал розповіла журністам про подробиці інтимних стосунків з президентом США Дональдом Трампом.

Президент США Дональд Трапм знову потрапив у секс-скандал. Кілька днів тому в New Yorker з'явилася викривальна стаття, в якій йдеться про зв'язок президента з моделлю Playboy та акторкою Карен Макдугал.

Опублікував статтю журналіст Ронан Ферроу, який отримав вісім сторінок тексту про роман з Трампом від самої акторки. В статті йдеться, що роман тривав 9 місяців, а також розповідається про схеми, які дозволяють приховати зраду американського президента від своєї дружини: таємні зустрічі в готелі, різні юридичні угоди тощо.

Свого часу історію Карен за 150 тисяч доларів купив близький друг американського призедента, видавець American Media Девід Пекер. Однак зробив він це виключно для того, щоб рукопис не потрапив у відкритий доступ.

В останньому коментарі Карен Макдугал зізналася, що боїться зараз про щось розповідати, адже може потрапити в халепу.

Дружина Трампа Меланія відмовилася супроводжувати Дональда під час поїздки в місто Паркленд, штат Флорида, де сталася стрілянина в одній зі шкіл, коли дізналася про нову витівку минулого свого чоловіка.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ