» » » Головне, що він не гей: Полякова різко відповіла на запитання про життя Олега Винника

Головне, що він не гей: Полякова різко відповіла на запитання про життя Олега Винника

Головне, що він не гей: Полякова різко відповіла на запитання про життя Олега Винника

Після завершення церемонії нагородження виданням "Viva!" найкрасивіших зірок України, журналісти вирішили поставити декілька запитань переможцю премії, Олегу Виннику, щодо його особистого життя. Але за нього вирішила відповісти інша головно красуня країни Ольга Полякова.

На одне з перших запитань журналістки телеканалу "ТСН" про те, чи збирається він провідати матір і сестру в рідному селі, співак Олег Винник лише мовчав. Згодом до журналістки підійшов один із охоронців і продюсер та попросили покинути зал прес-служби.

На запитання іншого журналіста про відсутність дружини на церемонії та загалом про його особисте життя взялася відповідати співачка Ольга Полякова, яка разом з Винником отримала нагороди "найкрасивіших-2018".

Спершу вона зазначила, що познайомилась особисто з його дружиною Таїсією, але потім звернулася до співака, щоб той відповів на запитання: "Олеже! Вже пора розказати. Давай камінг-аут, Олеже". Проте Винник залишився при своїй думці і лише заспівав декілька рядків зі своєї пісні. "Бачите, не готовий наш хлопчик. Ну, що робити?", – зазначила співачка.

Потім Оля Полякова взяла ініціативу в свої руки і прокоментувала ситуацію.

Головне, що він не гей. Хоча я проти геїв нічого не маю. Просто він не гей і дівчата можуть мріяти про нього далі. В нього є кохана. Ми це знаємо. Але він кохає не тільку ту кохану, а ще й всіх жінок України, – підсумувала співачка, а сам Винник назвав такі слова щирою правдою.О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ