Виживає 1 з 10: Євгенія Власова вперше розповіла про важку операцію » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » Виживає 1 з 10: Євгенія Власова вперше розповіла про важку операцію

Виживає 1 з 10: Євгенія Власова вперше розповіла про важку операцію

Після важкої операції, зробленої в листопаді 2017 року відомій українській співачці Євгенії Власовій, виживає лише один пацієнт із десяти.

Такою звісткою приголомшили Власову хірурги. Зізнання співачка зробила в інтерв'ю ведучій програми "Світське життя" Каті Осадчій.

"До операції вісім років тому я була готова (тоді артистка боролася з онкологією. - Ред.), тому що це була призначена операція. А тут зовсім несподівано... Коли я прийшла до тями після операції, я не зрозуміла, що відбувається. Я не зрозуміла, чому такий галас навколо. Через якийсь час хірург мені каже: "З десяти один виживає..." - поділилася Власова.

Євгенія додала, що веде здоровий спосіб життя і не робить нікому нічого поганого, тому не розуміє, чому змушена боротися з настільки складними хворобами.

"Невпевнене внутрішнє відчуття, але крізь нього потрібно йти", - вважає співачка.

Нагадаємо, проблема зі здоров'ям Власової виникла через операцію, зроблену в 2009 році. Її внутрішні органи приросли до швів. Для того, щоб врятувати співачку, її мати оголосила збір коштів, оскільки на лікування пішли всі сімейні заощадження.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ