» » » Українська співачка запропонувала нове "покарання" для зірок, які виступають в Росії

Українська співачка запропонувала нове "покарання" для зірок, які виступають в Росії

Українська співачка запропонувала нове "покарання" для зірок, які виступають в Росії

Українських артистів, які люблять гастролювати в Росії, необхідно відправляти виступати на схід України в прифронтові райони.

Про це в ефірі ObozTV заявила співачка і кіноактриса, екс-солістка ВІА "Сливки" Алла Мартинюк, коментуючи законопроект віце-прем'єра В'ячеслава Кириленка про покарання українських зірок за гастролі Росії.

Мартинюк повідомила, що раніше виступала і знімалася в Росії, але після початку війни стала активно їздити на Донбас як волонтер.

"За три роки я об'їздила всі гарячі точки. Тому я взагалі не працюю в російських проектах, як кіноактриса я відмовляюся від зйомок у Москві і Санкт-Петербурзі", - зазначила співачка.

"Публічні люди повинні нести меседж, говорити про проблему в нашій країні, піднімати національних дух, допомагати нашим захисникам на сході. Ті артисти, які їздять до Росії працювати, вони паскудять нашу націю, це ганьба", - підкреслила вона.

За словами співачки, артистів, які їздять до Росії, "треба відправляти в турне на схід, щоб вони побачили очі хлопців, заспівали їм".

"Можливо, у них в середині щось би змінилося", - додала Мартинюк.

На думку співачки, зірок, які виступали в Маріуполі, вже не потягнуло б на гастролі в Москву.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ