» » » Жіночу істерію навколо Винника пояснили науково

Жіночу істерію навколо Винника пояснили науково

Жіночу істерію навколо Винника пояснили науково

Сценічний образ, створений співаком Олегом Винником, має суттєві відмінності від способу Потапа з точки зору відповідності уявленням про секс-символ в підліткової, молодіжної та більш зрілою аудиторії.

Про це "Обозревателю" розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук.

Він констатував: "Люди сприймають артистів, людей шоу-бізнесу не як реальних особистостей, а як образ". При цьому, щоб отримати звання "секс-символа", артист повинен максимально відповідати образу, створеному в уяві публіки.

Відповідаючи на питання "Обозревателя", як сьогодні в поданні жінок виглядає сексуально привабливий чоловік, лікар пояснив: "В одязі - прагнення до класики, в поведінці - стриманість".

"У зрілих жінок зі сформованим смаком зараз краще заходить строгий стиль - піджаки, костюми. Якщо для жінок-артисток акцент зміщений в сторону відкритості, доступності та навіть епатажу, то у чоловіків на сцені інший акцент - в сторону стриманості. Це стиль мужчини, який утвердився, людини, яка не нав'язується, який знає собі ціну, але який, тим не менш, готовий встановити якийсь близький контакт. тобто він доступний, але не легко доступний ", - розповів сексолог.

Він додав, що сьогодні публікою цінується стриманий стиль артиста чоловіки "не стільки в одязі, скільки в поведінці".


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ