» » » Тимошенко і Гриценко лідирують у президентському рейтингу - соцопитування

Тимошенко і Гриценко лідирують у президентському рейтингу - соцопитування

Тимошенко і Гриценко лідирують у президентському рейтингу - соцопитування

Лідерами президентського електорального рейтингу є глави ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко та партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

На третьому місці йде лідер партії "Опозиційний блок" Юрій Бойко, свідчать результати соцдослідження, представленого 27 серпня компанією Seetarget в прес-центрі агентства " Інтерфакс-Україна ".

Так, за Тимошенко готові проголосувати 17,9% українців з тих, хто планує голосувати і визначився з вибором на чергових президентських виборах (11,4% - всіх опитаних).

За Гриценка готові проголосувати 13,8% опитаних, які планують іти на вибори і визначилися зі своїм вибором (8,7% - серед усіх респондентів).

За Бойка - 11,2% (7,5% відповідно).

За лідера Радикальної партії Олега Ляшка готові проголосувати 9,8% (6,1%), за чинного главу держави Петра Порошенка - 9,1% (6%), а за лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича - 6,2% (4 , 1%) респондентів.

Водночас 16,9% респондентів, готових брати участь у голосуванні, сказали, що вони проголосували б за іншого політика, якого не було в запропонованому ним списку, а 30,6% - не змогли відповісти на запитання про свої електоральні уподобання. Ще 5,1% опитаних сказали, що не голосували б на виборах президента.

При цьому у Гриценка кращий відсоток серед конкурентів у категорії "другий вибір": 7,1%. Тимошенко на другому місці з 5,8%.

У Гриценка один з найнижчих антирейтингів: 5,2%:

У Гриценка найвищий рівень довіри: 35%. На другому місці Тимошенко з 23%.

"Батьківщина", "Громадянська позиція" та "Опозиційний блок" мають найвищі шанси пройти до Ради наступного скликання:


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ