У Порошенка заявили, що не збираються домовлятися з бойовиками щодо миротворців на Донбасі » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » У Порошенка заявили, що не збираються домовлятися з бойовиками щодо миротворців на Донбасі

У Порошенка заявили, що не збираються домовлятися з бойовиками щодо миротворців на Донбасі

Заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна не вестиме діалогу з представниками угруповань "ДНР" та "ЛНР" щодо розгортання миротворчої місії ООН на окремих територіях Донбасу.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Єлісєєв наголосив, що для України головне – обговорити питання введення миротворців ООН на Донбас зі своїми ключовими партнерами. Він нагадав, що остаточне рішення ухвалює Рада безпеки ООН, постійним членом якої є Росія.

Звичайно, ми не збираємося вести жодного діалогу і узгоджень з бойовиками, тому що всім зрозуміло, що за бойовиками стоїть Росія, і в цьому зв’язку ключовий виклик – отримати згоду на розгортання такої операції від Москви, – заступник голови АП.

Єлісєєв додав, що для введення миротворців також потрібен дозвіл України.

"Приймаюча сторона – це Україна, яка вважає ці території окупованими. Тому, якщо буде згода України, я думаю, що нам не потрібна на це згода якихось окремих бандформувань", – додав посадовець.

Що таке миротворча місія? Це дії міжнародної спільноти задля запобігання виникненню міждержавних або внутрішніх конфліктів. Операції зі встановлення миру проводяться за обов'язкової згоди сторін конфлікту. У 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на всю територію Донбасу. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і ні на жодних інших територіях".ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ