» » » "Виросли м'язи і кулаки": у Раді оцінили політичні плани Вакарчука

"Виросли м'язи і кулаки": у Раді оцінили політичні плани Вакарчука

"Виросли м'язи і кулаки": у Раді оцінили політичні плани Вакарчука

Музикант і екс-народний депутат Святослав Вакарчук, ймовірно, знову хоче спробувати себе в українській політиці.

Про це в коментарі "Обозревателю" заявив глава комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, народний депутат фракції "Народний фронт" Микола Княжицький.

"Кожен українець має шанс. У тому числі в політиці. Шанс є у всіх, навіть у вас! У заяві Святослава Вакарчука немає нічого дивного. Ймовірно, він знову хоче себе спробувати в політиці. І я в цьому не бачу нічого дивного", - заявив він.

Княжицький нагадав, що лідер "Океану Ельзи" вже був народним депутатом.

"Він уже брав участь в політиці. Ймовірно, хоче туди повернутися. Що стосується його шансів, то шанс є у всіх", - вважає він.

У свою чергу, народний депутат фракції "Народний фронт" Андрій Левус додав, що коментувати шанси Вакарчука в політиці поки що рано.

"Кожен дійсно має шанси брати участь в політичному процесі. Ми сподіваємося, що Вакарчук після його останнього походу в політику, став більш мужнім. Сподіваємося, що у нього виросли "політичні м'язи і кулаки , він не буде кидати розпочате на півдорозі, а буде йти на цей раз до кінця, не так як в минулий раз, коли він здав депутатський мандат", - нагадав нардеп.

Що ж стосується того, хто стоїть за Вакарчуком і чий він політичний проект, нардеп зазначив:

"Ходить багато чуток з цього приводу. Що це і "Альфа-банк", і Пінчук, але я це не хочу коментувати. Сам Вакарчук повинен чесно дати відповідь на ці питання і чутки. Але ми сподіваємося, що політика Вакарчука буде базуватися на цінностях патріотизму і Майдану. Що він не буде ляльководом в руках олігархів", - сказав Левус.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ