» » » Чубаров виступив із пропозицією до ЄС, яка знищить Росію

Чубаров виступив із пропозицією до ЄС, яка знищить Росію

Чубаров виступив із пропозицією до ЄС, яка знищить Росію

Україна та її західні партнери повинні прийняти єдину позицію невизнання виборів президента Росії, які Кремль планує провести в анексованому Криму.

Про це в інтерв'ю Крим.Реалії заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради від БПП Рефат Чубаров.

"Якщо Путін буде правити Росією, то для нього повинна створитися ситуація, більш загрозлива, ніж здача, повернення Криму. Більш загрозливими умовами може бути вибух самої Росії - розпад, повстання. Сучасний світ, наші партнери разом з Україною в змозі підготувати ці умови. Необхідно максимально посилити санкції, ізолювати Росію і всіх її правителів від усіх процесів, які відбуваються в світі та життєво важливі для самої Росії", - заявив Чубаров.

За його словами, проведення виборів президента Росії в Криму "має зараз спонукати всіх нас прийняти єдину позицію невизнання цих виборів".

"Як і невизнання статусу тієї особи, яка буде обрана президентом у результаті проведення виборів і на території Криму. Якби зараз світ поставив таку умову, Путін потрапив би під повну персональну ізоляцію", - упевнений Чубаров.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ