» » » "Це гріх!" У фракції Порошенко присоромили українців за поїздки в Росію

"Це гріх!" У фракції Порошенко присоромили українців за поїздки в Росію

"Це гріх!" У фракції Порошенко присоромили українців за поїздки в Росію

Їздити до Росії в умовах агресії Москви - гріх для українця.

Про це в коментарі "Обозревателю" заявила член комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Оксана Юринець.

"Я особисто не їжджу в Росію. У зв'язку з тим, що Білорусь і Росія мають єдиний простір, мені взагалі на п'ять років заборонили в'їзд до Білорусі. Ми з групою депутатів ще підписали звернення щодо підтримки одного з опозиціонерів Білорусі. Заборона діяла до 2017 року . Мені, може, не подобається те, що туди продовжують їздити українці. За час війни, думаю, у нас уже виробилася певна аксіома, коли ти, наприклад, в інших країнах зустрічаєш людей з Росії. Впевнена, якщо ти хоча б раз був на сході України, спілкувався там з людьми, а також з колишніми військовополоненими, ти не поїдеш в Росію", - заявила вона.

Що ж стосується законодавчої ініціативи заборонити виїжджати в Росію українським чиновникам, депутатам і державним службовцям, на думку нардепа, тут не все так просто.

"Чи варто туди їздити - це на кшталт законів моралі. Якщо хтось сновигає туди-сюди, хай зрозуміє, що це його гріх! Хоча є приклади, коли нашим політикам доводиться туди їхати. Знаю, що була заборона для Ірини Геращенко (віце спікер Верховної Ради України - Ред.). Впевнена, що вона б себе відчувала набагато комфортніше в будь-якій країні, в будь-якому іншому місті Європи. Але це робота (переговорний процес зі звільнення військовополонених і врегулювання конфлікту на Донбасі - Ред.). Тому це досить складне питання", - додала нардеп.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ