» » » Крим – це Україна: дипломати закликають ЗМІ Молдови не називати окупований півострів "російським"

Крим – це Україна: дипломати закликають ЗМІ Молдови не називати окупований півострів "російським"

Крим – це Україна: дипломати закликають ЗМІ Молдови не називати окупований півострів "російським"

Посольство України в Кишиневі закликало засоби масової інформації Молдови не називати анексований Крим "російською" або "спірною" територією.

Про це йдеться в повідомленні українських дипломатів Координаційній раді з питань телебачення і радіо Молдови, передає "Радіо Свобода".

Весь цивілізований світ запровадив санкції проти Росії як покарання за анексію Криму, суверенної частини України. Крим не є ні територією Російської Федерації, ні "спірною територією". Автономна Республіка Крим і місто Севастополь є територією України, тимчасово окупованою Росією, – йдеться в заяві посольства України.

Окрім того, дипломати нагадали про резолюцію Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року "Про територіальну цілісність України", а також про резолюції від 19 грудня 2016 і від 19 грудня 2017 року "Про ситуацію в сфері прав людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі".

"Україна розраховує на те, що всі міжнародні сторони і суб'єкти завжди залишатимуться неупередженими і об'єктивними, а також проявлять повагу до територіальної цілісності і суверенітету України. Недотримання цих вимог суперечить основоположним принципам міжнародного права", – йдеться у зверненні.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ