Керівництво СПУ стверджує, що Соцпартію по-рейдерськи захопив Ілля Ківа за підтримки міністра юстиції Петренко (ВІДЕО) » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » Керівництво СПУ стверджує, що Соцпартію по-рейдерськи захопив Ілля Ківа за підтримки міністра юстиції Петренко (ВІДЕО)

Керівництво СПУ стверджує, що Соцпартію по-рейдерськи захопив Ілля Ківа за підтримки міністра юстиції Петренко (ВІДЕО)

Представники керівництва Соціалістичної партії України на чолі з її головою Петром Устенко представили докази, що нещодавня перереєстрація цієї політичної сили в Мін'юсті була здійснена за допомогою сфальсифікованих документів. Також він зазначив, що керівництво партії звернулося до Служби безпеки України, НАБУ, до президента України з проханням оперативно втрутитися в ситуацію. СПУ також звернулася до Міністерства юстиції з вимогою негайно анулювати зміни, внесені на основі сфальсифікованих документів, передає From-ua.com.

Лідер Соцпартії Петро Устенко підкреслив, що те, що сталося чітко демонструє: щоб отримати перевагу в політичній боротьбі напередодні виборів, представники влади (в даному випадку - Арсен Аваков, який і стоїть за Ківою) готові використовувати будь-які, навіть кримінальні методи.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ