» » » Росія розповіла, коли застосує ядерну зброю

Росія розповіла, коли застосує ядерну зброю

Росія розповіла, коли застосує ядерну зброю

Москва "глибоко розчарована" новою американською ядерною доктриною. Російська Федерація вважає, що документ "конфронтаційний і антиросійський".

Росія допускає використання ядерної зброї тільки за певних "суто оборонних сценаріїв". Про це йдеться в коментарі МЗС РФ щодо нової ядерної доктрини США.

"Нас звинувачують у зниженні порогу використання ядерних озброєнь і в деяких "агресивних стратегіях", - зазначили у відомстві.

У доктрині Пентагону йдеться про те, що "Росія може покладатися на лімітоване використання ядерного озброєння як загрози або фактичне застосування ядерної зброї першою".

На такі заходи, на думку американських військових, Росія може піти заради стримування США та їхніх союзників і для припинення потенційного конфлікту на зручних для Москви умовах.

У МЗС Росії заявили, що в доктрині "кидаються в очі конфронтаційний заряд і антиросійська спрямованість".

"Усе це не має нічого спільного з реальним станом справ. Військова доктрина РФ чітко обмежує можливість використання ядерної зброї двома, прямо скажемо, гіпотетичними суто оборонними сценаріями", - нагадали в міністерстві.

Росія може застосувати ядерну зброю у відповідь на агресію з використанням ядерної та інших видів зброї масового ураження, а також із використанням звичайної зброї, але тільки тоді, коли під загрозу було б поставлено саме існування держави, йдеться в доктрині РФ.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ