» » » Що діти малі: Найєм і Матіос публічно обмінялися лайками

Що діти малі: Найєм і Матіос публічно обмінялися лайками

Що діти малі: Найєм і Матіос публічно обмінялися лайками

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос присвятив народному депутату України (БПП) Мустафі Найєму довгий пост, у якому почав ображати його.

"Ленін у лаваші (присвячується блосі Мустафі). Коли Ленін 100 років тому, в переддень революції в курені щось писав, напевно він знав про що писав.

Але коли наш, сучасний навіть не клоун young leader, а недореалізованої шут "Ленін у лаваші" щось береться писати, то у нього в поголеній голові аж тепловізор глючить", - пише Матіос у своєму Facebook.

За його словами, пояснювати Найєму щось - "марно - це все одно, що сідати з шулером грати в карти".

"Переконаний, що ви впізнали на фото цього персонажа-блоху, яка до цих пір не визначилася на яку політичну "тварину" застрибнути, щоб потрапити в чийсь там майбутній виборчий прайс-лист. Цей блазень ще недавнього для нього "гуру" Саакашвілі вже забув", - говорить Матіос.

Він також висміяв те, що Найєм не привіз із Міжнародного економічного форуму в Давосі (Швейцарія) селфі зі світовими лідерами.

"Тут зовсім недавно в Давосі (незважаючи на незвідані нами і невідомі НАБУ антикорупційні витрати) Найєму не вдалося заселфіти себе ні з Меркель, ні з Макроном, ні з Трампом. Ну не вдалося і нічого тут не поробиш!

Наш скакун Блоха в Давосі зловив десь у кулуарах тільки пана Дона Тепскота, який навіть не чув про нашого "Леніна у лаваші". І все це заради того, щоб потім, хоч щось, хоч комусь тут, у Києві, продати. Така собі дешева капіталізація", - зазначає головний військовий прокурор.

Матіос стверджує, що Найем колись "стрибав по Троєщенському ринку, міняв долари на гривні і навпаки".

"Потім навчався на актора, набуваючи професію блазня. Але потім Мустафа зрозумів, як можна "наварити", працюючи в ЗМІ. Навар - ось це для нього головне.

Мустафа Найєм, тобто наш "Ленін у лаваші", ніколи не був журналістом. Він був лише зливним бачком", - заявляє головний військовий прокурор.

Крім того, Матіос підняв на сміх фото парламентарія з головним Рабіном України.

"Ребе дов Блайх, який знаходиться майже постійно в Україні, ну не може зрозуміти, що йому тут в Давосі хоче сказати, прости Господи, нардеп, гуру коридорної геополітики Найєм. І чому Мустафа це не може зробити в Києві, а витратив чиїсь гроші на Давос", - стверджує він.

У свою чергу Найєм пояснив, що в Давос був запрошений на форум як член спільноти Young Global Leaders, куди був номінований рішенням борда організації у 2016 році, і опублікував відповідні листи.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ