» » » Посол РФ: США знайшли "страшилку" в особі Росії

Посол РФ: США знайшли "страшилку" в особі Росії

Посол РФ: США знайшли "страшилку" в особі Росії

Посол Росії у США Анатолій Антонов зауважив, що американська ядерна доктрина не налаштовує на здоровий переговорний процес і вимагає детального вивчення.

Посол Росії в США Анатолій Антонов, коментуючи нову ядерну доктрину США, заявив, що для виправдання зростання військових витрат і нарощування ядерного потенціалу США знайшли "страшилку" в особі Росії, повідомляє РІА Новости.

"Просто проблема полягає саме в тому, що для виправдання зростання військових витрат, для виправдання нарощування ядерного потенціалу, американці знову знайшли страшилку в особі Російської Федерації. Ми розуміємо, що за цим стоїть бажання влити величезну кількість коштів у військово-промисловий комплекс, ми розуміємо, які великі трильйони доларів за цим стоять", - зазначив Антонов.

За словами російського посла, нова ядерна доктрина США вимагає детального вивчення, але перші коментарі викликають питання і стурбованість.

Також Антонов заявив, що з Росією не можна розмовляти з позиції сили.

"Робиться висновок (виходячи з коментарів щодо доктрини - ред.), що завдяки цій блискучій ядерній доктрині сьогодні американські дипломати можуть говорити у світі зі своїми колегами з позиції сили. Ну, зрозуміло, як російський дипломат, я хочу сказати, що навряд чи з нами треба говорити з позиції сили, навряд чи з нами треба говорити зверхньо і навряд чи нам треба вказувати, що і як нам робити", - заявив російський дипломат.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ