» » » Морський завод в Севастополі перейшов у федеральну власність Росії

Морський завод в Севастополі перейшов у федеральну власність Росії

Морський завод в Севастополі перейшов у федеральну власність Росії

Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе перейшов в федеральну власність Росії, відповідне розпорядження опубліковане на сайті уряду, передає УНН.

Раніше завод належав президентові України Петру Порошенко.

У 2015 році після незаконної анексії півострова Крим підприємство було "націоналізовано російською владою на користь Севастополя".

"З метою організації ефективної роботи по підвищенню завантаження і розвитку організацій Кримського федерального округу підписаним розпорядженням затверджено рішення про передачу ГУП "Севастопольський морський завод імені Серго Орджонікідзе" з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії", - йдеться в розпорядженні.

Повідомляють, що завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем держконтрактів по ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки. Підприємство включено до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу.

"Зміна власника прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс і забезпечить повноцінну завантаження виробничих потужностей," - заявили в російському уряді.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ