» » » Лавров вибухнув погрозами через реінтеграцію Донбасу: в Україні відповіли

Лавров вибухнув погрозами через реінтеграцію Донбасу: в Україні відповіли

Лавров вибухнув погрозами через реінтеграцію Донбасу: в Україні відповіли

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва буде домагатися мінських домовленостей, а закон про реінтеграцію Донбасу їх нібито перекреслює.

Про це повідомляє "РІА".

"Спроби збити приціл і кудись відвести в сторону ці дискусії, прагнення знайти новийі якийсь порядок денний, нові методи, нові форми, вони неприйнятні. Ми будемо спокійно і твердо відстоювати той пакет, який чесний і під яким підписався президент Порошенко і "лідери" Донецька і Луганська", - підкреслив Лавров.

Він також заявив, що закон про реінтеграцію перекреслює зусилля домовленостей щодо мирного врегулювання питання на Донбасі.

"Закон про реінтеграцію, якщо підходити з юридичних позицій, перекреслює мінські домовленості. Мінські домовленості, які були схвалені одноголосно Радою безпеки в резолюції, прийнятій через кілька днів після зустрічі чотирьох керівників "нормандського формату" в Мінську. Для нас це очевидно", - сказав він.

За словами Лаврова, в Кремлі неодноразово відмовлялися від причастя до подій на Донбасі. Москва, за його словами, "зацікавлена" в подоланні Україною політичної та економічної кризи.

"Що стосується реакції, то я вже не раз говорив, що у нас немає ніяких сумнівів. Більш того, у нас є достовірні знання, що і в Європі, і в Вашингтоні чудово розуміють, в яку гру грають нинішні київські власті і як вони ведуть лінію на замотування своїх зобов'язань по мінським домовленостями. Взявши під своє крило ось цю владу, яка зовсім не здатність домовлятися, Захід уже не може публічно виступати з критикою того, що роблять його підопічні. Це сумно", - зазначив глава МЗС РФ.

Він додав, що це пов'язано "з помилково зрозумілим почуттям власного престижу" і репутації, "але таке життя".

У той же час перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що закон про реінтеграцію Донбасу фіксує справжній стан речей - окупацію частини України Російською Федерацією.

"Усі розмови, що він перекреслює мінські домовленості - це словоблуддя і спроби перекласти з хворої голови на здорову", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ