» » » Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро: повний текст рішення суду

Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро: повний текст рішення суду

Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро: повний текст рішення суду

Українському олігарху Рінату Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро на місяць.

Про це йдеться в рішенні окружного суду м.Нікосія (Кіпр) про заморожування активів Ахметова у справі "Укртелекому", передає "Цензор.НЕТ", у розпорядженні якого є повний текст рішення суду.

Зокрема в судовому рішенні зазначається, що відповідачі можуть "використовувати і розпоряджатися грошовою сумою в 20 000 євро щомісяця для покриття власних судових витрат".

Нагадаємо, що рішення суду щодо Ахметова і дев'яти інших осіб було ухвалено 27 грудня по позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід банку" Денису Горбуненко.

У Raga стверджують, що продали "Укртелеком" Ахметову за 860 млн доларів у 2013 році, він заплатив 100 млн доларів, і більше коштів компанія від нього не отримала.

У Raga також наводять список активів Ахметова, які можуть бути заморожені у разі відповідного рішення національних судів.

У нього входять, зокрема, 100% акціонерного капіталу UATelecominvest (Кіпр), акції банку "ПУМБ", 100% акціонерного капіталу "СКМ-Інвест", "СКМ Спорт Лімітед" (Кіпр), 90,25% акціонерного капіталу "Стадіон "Шахтар", 100% акціонерного капіталу "СКМ Менеджмент"(Нідерланди), 100% акціонерного капіталу ESPV Limited (володіє корпоративними правами групи "Еста" (галузевий холдинг СКМ у сфері нерухомості), UMBH (Ukrainian Machine Building Holding) (Кіпр) володіє більш 50% у ВАТ "Донецькгірмаш", 100% Vesco Limited (Кіпр) (володіє компанією "Веско" - великий в Україні підприємством із відкритого видобутку глин, які володіють високою пластичністю, білим кольором і міцністю після випалювання, використовуваних для виробництва керамічної плитки, порцеляни, фаянсу, скла, кришталю, електроізоляторів, санфаянса, цегли і черепиці), 100% Parallel Nafta (володіє корпоративними правами паливної групи "Паралель" (автозаправки), 100% "СКМ Фінанс", 100% акцій холдингу ДТЕК та інші активи.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ