» » » Жорсткий документ: Росія отримала черговий удар у ПАРЄ

Жорсткий документ: Росія отримала черговий удар у ПАРЄ

Жорсткий документ: Росія отримала черговий удар у ПАРЄ

Делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи від 20 країн підписали декларацію із закликом зупинити спроби повернути делегацію РФ у ПАРЄ без виконання Москвою резолюцій Асамблеї.

Про це в Facebook повідомив голова постійної делегації в ПАРЄ від України, народний депутат фракції Блок Петра Порошенка Володимир Ар'єв.

За його словами, в тексті документа висловлюється жаль через те що певні сили в Раді Європи намагаються підірвати авторитет Асамблеї зокрема і РЄ у цілому.

За його словами, також підписанти заявляють, що спроба без умов відновити делегацію РФ у правах повністю руйнує авторитет ПАРЄ і "викличе ефект доміно в організації і закликають зупинити цей сценарій.

"Серед підписантів - представники Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Люксембургу, Мальти, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії, Швеції, Великобританії, Словаччини та України. Повний список повинен бути оприлюднений незабаром у розділі Documents на сайті ПАРЄ", - додав Ар'єв.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ