» » » ДТП у Харкові: суд ухвалив нове рішення

ДТП у Харкові: суд ухвалив нове рішення

ДТП у Харкові: суд ухвалив нове рішення

У Харкові Київський районний суд почав розглядати справу про смертельну ДТП, у якій у жовтні 2017 року загинули шість людей, по суті, але відразу ж після відкриття засідання прийняв рішення перенести подальший розгляд на 27 лютого.

Мотивував суд перенесення тим, що в залі немає належної апаратури для організації відеоконференції, як про це клопотала потерпіла Анна Комар.

Підозрюваних Олену Зайцеву та Геннадія Дронова завели в зал, де їх посадили разом в одну "клітку".

Обидва підозрюваних відмовилися від коментарів.

Як передає NewsOne, сім'ї загиблих подали позови, що передбачають виплату по мільйону гривень за кожного загиблого.

З відповідною заявою виступив адвокат сімей постраждалих Дмитро Марцонь перед початком судового засідання по суті у справі ДТП.

"Основна вимога - це справедливість, адекватне покарання. Також сім'ї заявили цивільні позови на один мільйон гривень за кожного загиблого. Усі, звичайно, від добровільних компенсацій відмовилися", - сказав юрист

Марцонь пояснив позицію сімей загиблих, які вважають, що учасники ДТП - Олена Зайцева та Геннадій Дронов - зобов'язані порівну відшкодувати їм грошову компенсацію.

Також адвокат вважає, що сам судовий процес буде складним і досить затяжним.

"Ми очікуємо досить тривалого судового процесу. Судячи з підготовчих засідань, скільки було заявлено скарг. Але ми сподіваємося на справедливе рішення", - додав він.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ