» » » Діти у притоні: в поліції розповіли подробиці страшної знахідки в Одесі

Діти у притоні: в поліції розповіли подробиці страшної знахідки в Одесі

Діти у притоні: в поліції розповіли подробиці страшної знахідки в Одесі

Стали відомі подробиці порятунку трьох дітей із моторошного притона в Одесі.

Історію порятунку в Facebook розповіла патрульна Зоя Мельник.

Так, вона повідомила, що за вказаною адресою поліцію за день викликали два рази. Правоохоронцям заявили, що в квартирі знаходяться діти з жінкою в неадекватному стані.

Приїхавши за місцем виклику поліцейські побачили, що квартира, про яку йшла мова, виявилася "справжнісіньким кублом".

"Сморід, бруд, якісь підозрілі, в наркотичному або алкогольному сп'янінні люди, на підлозі пляшки з під спиртного, недопалки і калюжі крові. "Няня" розповіла про те, що вранці тут один з її товаришів по чарці намагався покінчити життя самогубством, різав вени і його забрала швидка", - описала місце і ситуацію Мельник.

У цих умовах, пише патрульна, перебували троє хлопчиків у віці півтора, два з половиною і чотири роки. Діти були брудні, голодні і босі. У квартирі патрульні не знайшли жодної дитячої іграшки.

За описом, діти на вигляд були з характерними ознаками постійного недоїдання, а у одного з малюків на нозі виявили стару загнившу рану. Вся їжа в квартирі, враховуючи дитячу суміш в пляшечці, була зіпсована.

На місце інциденту поліцейські викликали "швидку" і представників відділу ювенальної превенції. Пізніше дітей відвезли до районного відділу поліції для оформлення вилучення. Волонтери на чолі з Катериною Ножевніковою забезпечили їх одягом, підгузками й харчуванням. З райвідділу дітей доставили в лікарню, де за ними продовжили доглядати волонтери.

Також Мельник зазначає, що сусіди знали про все, що відбувалося у цій квартирі з дітьми, враховуючи часті відходи матері і постійні візити до няні відвідувачів, проте так і не викликали поліцію.

Вона розповіла, що правоохоронців до дітей викликав один із відвідувачів квартири, який недавно вийшов на свободу, просидівши 10 років за вбивство.

"Заявник наш напередодні тільки звільнився із в'язниці. Просидів 10 років за вбивство - відрізав людині голову. У в'язниці по інтернету він познайомився з нашою "нянею" і прийшов до неї в гості відразу після звільнення. Там і побачив цих дітей. Побачив гниючу рану і вирішив "викликати мусорів". Заявник говорить що хоче назад у в'язницю. Що не готовий до життя на волі і йому нікуди йти. У райвідділі просить мене повідомити долю цих дітей. А потім кудись йде", - написала Мельник.

Поліцейська повідомила, що в той день, за тією ж адресою правоохоронців викликали і в третій раз. Мати дітей заявила, що раніше судимий чоловік, який і повідомив поліції про стан дітей, намагався викинути її чоловіка з вікна.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ