» » » "Краще закрий рот!" У Росії пригрозили зірвати український фільм про Донбас

"Краще закрий рот!" У Росії пригрозили зірвати український фільм про Донбас

"Краще закрий рот!" У Росії пригрозили зірвати український фільм про Донбас

Прихильники терористів на Донбасі прийшли на міжнародний фестиваль документального кіно "Артдокфест" під час показу українського фільму "Політ кулі" в Москві та почали погрожувати.

Відповідне відео оприлюднила режисер кінокартини Беата Бубенец на своїй сторінці в Facebook.

"У нас зараз хлопці зібралися і ще підійдуть. І завтра (10 грудня - Ред.) осіб 500 підійдуть. Щоб уникнути всяких "ексцесів". Показують цих "відморозків" з того боку. Вам розповідати, як вони захищають? Як вони гвалтують, як вони людей вбивають", - заявив один з чоловіків у фойє кінотеатру "Жовтень".

На резонну заяву дівчини, що це можна сказати і про сепаратистів на Донбасі, "експерт" накинувся з лайкою.

"Кому ти розповідаєш, ти, дура. Вони розділили країну на своїх, хто кричить "Слава Україні", придурків, а решта - худоба, яка тільки на знищення. Вони не вважають за людей", - заявив він.

В результаті, чоловік почав розповідати про бійців батальйону "Айдар", ніби ті "гвалтували всіх, починаючи з 13-14 років".

"Дівчат вивозили, їх досі не можуть знайти там. Знаходили поховання, грабували магазини", - розпорошився прихильник терористів.

Далі пішла розмова на підвищених тонах. Агресивно налаштовані співрозмовники пообіцяли "серйозні проблеми" на фестивалі.

Увага! Відео містить нецензурну лексику


ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
Cтатті

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ