У Києві члени "Національної дружини" валили паркан законного будівництва: втрутилася поліція » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » У Києві члени "Національної дружини" валили паркан законного будівництва: втрутилася поліція

У Києві члени "Національної дружини" валили паркан законного будівництва: втрутилася поліція

У суботу, 3 лютого, в Києві на Осокорках група невідомих за підтримки близько 30 членів "Національної дружини" спробували зруйнувати огорожу законного будівництва електростанції. Проте їх дії зупинила поліція.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Роман Бочкала.

"Між собою розмови – валимо паркан і йдемо до приїзду поліції. Паркан абсолютно законний. Захищає будівництво електропідстанції. Забудовник реалізує цей проект за завданням мерії. У пікові періоди на лівому березі можливі відключення світла, не вистачає підстанцій. Навіщо громити?", – мовиться у повідомленні журналіста.

Він зазначив, що на місце події прибули наряди поліції разом зі спецназом.

Кілька "активістів" встигли знести секцію паркану. Валили люди в "цивільному". А "дружинники" були групою підтримки вандалів. Приїзд поліції протверезив ситуацію. Беззаконня припинилося. Народ почав розсмоктуватися, – описав розвиток подій Бочкала.

За словами журналіста, це не перша схожа ситуація за останні дні, коли поліція жорстко зупиняє "дружинників".

"Хоча це ж типу "Азов"... Але вже не віриться в узгодженість дій "дружини" з МВС. Це не був міжсобойчик. На Осокорках був реальний батл. Якби "дружинники" почали валити паркан, поліція б їх прийняла і поламала. Хлопці тверезо оцінили свої можливості і ретирувалися. Один поліцейський говорить: "Зараз їдемо на інший виклик, там теж дружинники", – додав Бочкала.

Нагадаємо, в Україні почала діяти громадська організація "Національна дружина". Офіційно її склад – близько тисячі осіб. ГО є крилом політичної партії "Національний корпус", яка пов’язана з полком "Азов". Представники організації збираються охороняти порядок на вулицях та обороняти країну від зовнішньої агресії.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ