» » » На кордоні з Польщею почалися акції протесту

На кордоні з Польщею почалися акції протесту

На кордоні з Польщею почалися акції протесту

У Львівській області на українсько-польському кордоні місцеві жителі заблокували пункти пропуску в Раві-Руській та в Шегинях. Таким чином, українці протестують проти змін у митних правилах, повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівської області.

Відзначається, що о 10.20 близько двох десятків людей почали ходити по пішохідному переходу біля пункту пропуску Шегині-Медика в Мостиському районі Львівської області. Учасники протесту тримають в руках плакати: "Вимагаємо ліквідувати 24 години за кордоном держави", "Stop 24 години за кордоном!" та інші.

Учасники акції оголосили, що кожні 15 хвилин будуть пропускати по 10 машин до пункту пропуску.

Пізніше учасники протесту перекрили дорогу до пункту пропуску Рава-Руська-Хребенне. Близько 30 осіб безперервно ходять по пішохідному переходу. Вони повідомили поліції, що кожні 15 хвилин будуть пропускати по одній машині.

Нові правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі вступили в дію з 1 січня. Вони обмежують суму товару до 500 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає у країну не частіше одного разу протягом 72 годин.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ