Донбас опинився на межі катастрофи: військові дали прогноз, що лякає » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » » Донбас опинився на межі катастрофи: військові дали прогноз, що лякає

Донбас опинився на межі катастрофи: військові дали прогноз, що лякає

Українська сторона СЦКК заявила, що через терористів Донбас опинився на межі екологічної катастрофи.

Про це передає прес-центр штабу АТО на сторінці у Facebook.

"Злочинна діяльність (бездіяльність) ватажків окупаційної влади ОРДО щодо ігнорування заявок підприємств Донбасу про надання гарантій безпеки на час проведення обслуговування та ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об’єктах інфраструктури уже в найближчий перспективі може призвести до аварійних ситуацій з непередбачуваними наслідками", - написано в повідомленні.

Так, термінового реагування вимагає ситуація, що склалася на об'єктах шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів коксохімічного виробництва ТОВ НВО "Інкор і Ко" (розташований поблизу населеного пункту Новгородське, Донецька область). Велика кількість опадів і сезонні коливання температури вимагають негайного проведення робіт з обслуговування й поточного ремонту об'єктів шламонакопичувача.

На підприємстві необхідно відремонтувати насос трубопроводу повернення освітленої води з шламонакопичувача на підприємство, інакше можливий перелив хімічно небезпечних речовин через дамбу. Сама гребля та шламопроводи вимагають обстеження та засипки глиною.

СЦКК і представники аварійно-рятувальної служби фенольного виробництва погодили список необхідних робіт на об'єкті, однак роботи неможливо провести без гарантій безпеки з боку ОРДО.

"Подібні дії (бездіяльність) ватажків ОРДО можуть призвести до екологічної катастрофи на Донбасі, наслідки якої відчують на собі всі мешканці по обидві сторони лінії розмежування", - наголошують у повідомленні.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ