» » » Сепаратистські ідеї і підтримка "Л/ДНР": соліст Львівської опери потрапив у гучний скандал

Сепаратистські ідеї і підтримка "Л/ДНР": соліст Львівської опери потрапив у гучний скандал

Сепаратистські ідеї і підтримка "Л/ДНР": соліст Львівської опери потрапив у гучний скандал

У Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької розгорівся скандал у зв'язку з антиукраїнськими поглядами одного з солістів балету Миколи Санжаревського.

У стінах закладу проведуть службове розслідування, передає "Львівський портал".

Незважаючи на те, що позиція Санжаревського була давно відома, ніяких дій із цього приводу з боку керівництва не було. Він від самого початку збройної агресії на сході країни активно підтримував терористичні угруповання "ДНР" і "ЛНР" і поширював інформацію, яку можна розцінювати як посягання на територіальну цілісність України.

За словами директора і художнього керівника театру Василя Вовкуна, про "схильності" соліста балету йому стало відомо лише 9 січня.

"Сьогодні вранці мені ця інформація надійшла. Дав завдання знайти ці матеріали і розібратися. Я хочу це зробити, щоб не бути суб'єктивним", - заявив він.

Журналістка з Одеси Олена Добровольська на сайті "Еnigma" розповіла про сепаратистські погляди Санжаревського. Вона оприлюднила скріни з його сторінок у соціальних мережах, де він поширював антиукраїнську інформацію і підтримував терористів "Л/ДНР". Крім цього, співробітник театру перебували у списку "Чистилища" на сайті "Миротворець".


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ