» » » "Не хочу так жити": підозрюваний у вбивстві Ноздровської залишив "передсмертну" записку

"Не хочу так жити": підозрюваний у вбивстві Ноздровської залишив "передсмертну" записку

"Не хочу так жити": підозрюваний у вбивстві Ноздровської залишив "передсмертну" записку

Підозрюваний у вбивстві юриста Ірини Ноздровської 64-річний Юрій Россошанський перед затриманням написав рідним "передсмертну" записку, в якій заперечує свою провину в злочині.

Видання "Факти" опублікувало текст записки Юрія Россошанського - батька Дмитра Россошанського, який два роки тому на смерть збив сестру Ноздровської.

"Беззаконня і бездіяльність влади в нашій країні довело мене до крайнощів. Я так жити не хочу. Прошу рідних пробачити мене. Дружина, дочка, онуки, син Діма, я вас любив все життя і за вас готовий віддати своє життя. Все одно повісять вбивство цієї бридкої підлої брехливої ​​юристки-активістки на мене. Головне, щоб не чіпали ані дружину, ані друзів, ані наших рідних. Нехай краще звинувачують мене. Хоча я цього не робив. Злочин скоїла сама Ноздровська, тому що дуже багато знала про депутатів, передвиборчі гроші депутатів ще з 2012 року. Ось вони її і замовили", - цитує видання лист Россошанського.

"Зацькували мене, мою родину, сина, всіх наших рідних і знайомих по селу. Ця Ноздровська зі своїми батьками, корумпованими суддями апеляційного та Обухівського суду, журналістами... Всі ЗМІ, газети, ТВ обмовляли мого сина. А він цього не хотів. Був тверезий. Брехня і наклеп мене дістали. Я все життя був чесним сім'янином, трудівником. І все, що виходило від Ноздровської та її оточення, вся ця фальш, мене дістала", - написав підозрюваний.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ