» » » В Україні безробітних відправлять до "кар'єрних радників"

В Україні безробітних відправлять до "кар'єрних радників"

В Україні безробітних відправлять до "кар'єрних радників"

У Державній службі зайнятості України з 1 січня 2019 року почнуть працювати "кар'єрні радники", які будуть займатися працевлаштуванням безробітних. Кожен зможе прийти в службу та звернутися за допомогою до спеціально навченої людини.

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, зараз ініціатива знаходиться на стадії обговорення деталей впровадження. Експерти Міжнародної організації праці нададуть практичні рекомендації фахівцям Держслужби зайнятості щодо посадових обов'язків "кар'єрних радників", їх підготовки, співпраці з іншими структурними підрозділами для розвитку сервісної служби.

"Кар'єрний радник - це співробітник центру зайнятості, який буде забезпечувати організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, і здійснювати супровід людей з метою їх подальшого працевлаштування", - пояснили в міністерстві.

У прес-службі також зазначили, що в першому півріччі 2018 року безробіття в Україні склало 9,7% від чисельності працездатного населення. У 2017 році цей показник становив 9,7% за перші півроку. В цілому, за даними Держслужби зайнятості, за 2017 рік стало менше безробітних. Майже половина тих, хто звертається в службу зайнятості, отримують не допомогу з безробіттям, а можливість заробляти гроші.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ