» » » Українці витрачають на продукти найменше в Європі

Українці витрачають на продукти найменше в Європі

Українці витрачають на продукти найменше в Європі

На продукти харчування та товари повсякденного попиту сім'я в Києві в середньому витрачає 3 тис. 140 грн, або орієнтовно 92 євро. Для порівняння в Мінську витрачають 192 євро.

Кошти, які громадяни України щомісяця витрачають на продукти і товари повсякденного попиту, значно менші від витрат європейців з інших країн. Про це у вівторок, 20 лютого, повідомляє УНН з посиланням на дані ритейл-аудиту Nielsen.

Компанія Nielsen провела глобальне дослідження в 56 країнах світу за рівнем витрат людей на продукти харчування.

Середні щомісячні витрати в Києві на продукти харчування і товари повсякденного попиту сім'ї склали 3 тис. 140 грн, або орієнтовно 92 євро. Для порівняння в Мінську витрачають 192 євро, у Варшаві - 178 євро, у Вільнюсі - 231 євро, в Москві - 269 євро.

"Це було б чудовим фактом, якби з рівнем доходу, середньою, так і з мінімальною зарплатою у нас було б все чудово, на жаль, тут у нас поки серйозні проблеми, які обов'язково необхідно ефективно вирішувати. Девальвація національної валюти і інфляція в 2015 році в 43,3% звичайно вплинули на зростання цін, проте заявлені щомісячні витрати споживачів зросли на 22%", - додали в компанії.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ