» » » Київ і МВФ узгоджують ціни на газ - Гройсман

Київ і МВФ узгоджують ціни на газ - Гройсман

Київ і МВФ узгоджують ціни на газ - Гройсман

У МВФ піднімають питання про необхідність вирівняти комерційну ціну на газ і ціну для населення. Але в уряді обіцяють, що ціна на газ до кінця поточного опалювального сезону не зміниться.

Україна і Міжнародний валютний фонд працюють над питанням про зміну ціни на газ для промисловості і населення країн, однак тариф для населення в цьому опалювальному сезоні піднімати не будуть. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу в п'ятницю, 2 лютого.

"Ціна на газ у цьому опалювальному сезоні змінена не буде. Я про це сказав. Я дотримуватимусь свого слова. Дійсно, є питання, і про це заявив представник МВФ в Україні, у тому, щоб вирівняти комерційну ціну на газ і ціну для населення. Ми зараз працюємо з МВФ. Ми маємо свою думку. Я з деякими питаннями не погоджуюся. Я вважаю, що має бути справедливе формування ціни в країні. І потрібно все так побудувати, щоб не виникало ніяких корупційних проявів", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що різниця в тарифах на газ для комерційних і побутових споживачів - явище погане, оскільки тоді цією різницею можна маніпулювати. Однак Україні потрібно створити конструктивну систему захисту населення від можливого подорожчання ціни на газ.

Прем'єру також не подобається тенденція щодо постійного підвищення цін на електрику, у тому числі й для промисловості.

"Нам потрібно більше отримати інформації і аргументів від Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг. Це незалежний регулятор, він не підкоряється нікому. І вони мають пояснити перед суспільством, чому вони піднімають ціни", - зазначив Гройсман.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ