» » » США відступилися? У Мінфіні зробили несподівану заяву про санкції проти Росії

США відступилися? У Мінфіні зробили несподівану заяву про санкції проти Росії

США відступилися? У Мінфіні зробили несподівану заяву про санкції проти Росії

Міністерство фінансів США порекомендувало у своїй доповіді не вводити санкції проти держборгу Росії, щоб не дестабілізувати світові фінансові ринки.

Відповідний документ опинився в розпорядженні Blloomberg, передає "The Bell".

За версією Мінфіну США, санкції проти держборгу РФ і Облігацій федерального позики посилять тиск на економіку країни, а також збільшать навантаження на банківський сектор.

"З огляду на розмір російської економіки, її взаємозв'язок зі світовими ринками і вплив на них, масштаби наслідків від поширення санкцій на суверенний борг та деривативи неясні, і наслідки можуть відчути на собі як російські, так і американські інвестори", - йдеться в доповіді.

Також наголошується, що компанії РФ із реального і фінансового сектора тісно пов'язані з глобальними бізнес-процесами і великими інвесторами. Санкції можуть знизити конкурентоспроможність великих керуючих компаній США. Крім цього, їхнє розширення без підтримки з боку Євросоюзу може зруйнувати єдність стосовно Росії.

Доповідь підготували в межах закону про розширення антиросійських санкцій, підписаного Дональдом Трампом у серпні 2017 року.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ