» » » Україна хоче позичити у Китаю $7 млрд

Україна хоче позичити у Китаю $7 млрд

Україна хоче позичити у Китаю $7 млрд

Уряд України має намір залучити у Китаю на 7 млрд доларів кредиту. За ці гроші побудують автобан, профінансують проект метро на Троєщину і полагодять злітну смугу в аеропорту Бориспіль.

Україна планує залучити рамковий кредит у Китаю в розмірі 7 млрд доларів для реалізації інфраструктурних та інших проектів. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури, пишуть Українські новини.

"5 грудня було засідання комісії зі співробітництва між урядами України і Китаю, де було прийнято рішення залучити кредит у 7 млрд доларів", - повідомили в Мінінфраструктури.

Як зазначається, переговори із залучення зазначених коштів заплановано на 1 квартал 2018 року.

Серед інфраструктурних проектів, які планують профінансувати за рахунок зазначеного кредиту, - будівництво нової бетонної дороги Кременчук - Одеса - Миколаїв, проекту будівництва метро в мікрорайон Троєщина (Київ), а також реконструкції злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту Бориспіль.

Також у Мінінфраструктури зазначили, що за рахунок зазначеного кредиту планується профінансувати не тільки інфраструктурні проекти, а й проекти в інших галузях.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ