» » » Кінець рубля: в РФ заговорили про фінансову катастрофу через санкції США

Кінець рубля: в РФ заговорили про фінансову катастрофу через санкції США

Кінець рубля: в РФ заговорили про фінансову катастрофу через санкції США

Якщо 2 лютого, Білий дім введе санкції на покупку держборгу РФ іноземними інвесторами, може статися обвал російського рубля. Про це пише видання «Газета.ру», пославшись на дані експертів в галузі економіки. Відзначається, що серед найбільших ризиків для РФ є введення обмежень на вкладення нерезидентів в російські папери. Обговорюється навіть найжорсткіший варіант - повна заборона іноземним громадянам на покупку російських паперів.

«За даними на початок грудня 2017 року показник номінального обсягу облігацій федеральної позики, власниками якого є нерезиденти, згідно з інформацією Центробанку, склав 2,183 трлн рублів - це 32,1% від загального обсягу ОФЗ (близько 7 трлн рублів). Якщо нерезиденти в один момент виведуть ці вкладення, курс долара може вирости відразу на п'ять рублів », - заявила головний економіст« Альфа-банку »Наталія Орлова.

З урахуванням всіх ризиків нинішньої ситуації Центробанк Росії заявив, що почався розгляд стресових сценаріїв у зв'язку з заявами міжнародних партнерів про ймовірність подальшого посилення санкцій.


ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
Cтатті

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ